Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
01 Şubat 2023 Çarşamba

Bavyera, emlak vergisi beyan süresini uzattı

Bavyera, 31 Ocak'ta sona eren emlak vergisi beyannamesini bildirme tarihini nisan ayının sonuna kadar uzattı. 

Almanya'da emlak vergisi beyannamesinin sunulması için verilen ek süre, 31 Ocak'ta sona erdi. Emlak vergisi reformu sebebiyle beyanname formlarında hesaplama yöntemleri değişmişti. Bu nedenle konut sahiplerinin birçoğu evrakları dolduramamış, teslim tarihi, derneklerin de baskısıyla Ekim 2022'den 31 Ocak 2023'e ertelenmişti. Dün sona eren teslim tarihinin, bir daha uzatılmayacağı açıklanmıştı. 

CSU'lu Bavyera Maliye Bakanı Albert Füracker, eyalet olarak 3 ay daha ek süre tanıdıklarını açıkladı. Bavyera'da yurttaşlar nisan ayı sonuna kadar beyannamelerini teslim edebilecek. 

Bavyera'da 4,3 milyondan fazla beyanname sunuldu. Bu rakam, mülk sahiplerinin yüzde 32'sinin hala beyanda bulunmadığı gösteriyor. Baden-Württemberg, NRW ve Berlin de beyannme süresini Bavyera gibi uzatmak istediğini açıkladı. Beyanname tarihinin uzatılmayacağını açıklanmasına rağmen Bavyera'nın bu kararı alması şaşırttı.

Geri Dön 01 Şubat 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN