Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
23 Şubat 2023 Perşembe

Bakanlar tartıştı, SPD tavrını koydu: Çözümlere odaklanın

Almanya’da Ekonomi Bakanı Robert Habeck, Maliye Bakanı Christian Lindner’e bir uyarı mektubu gönderdi. SPD’den ise bakanların tartışmasına tepki geldi.

Bild am Sonntag’ın haberine göre, Ekonomi Bakanı Robert Habeck, Maliye Bakanı Christian Lindner’e gönderdiği mektupta Lindner’i bütçe konusunda FDP’nin projelerine öncelik vermekle suçladı. FDP’li Lindner ise gönderdiği cevap mektubunda, bütçeyle ilgili genel çerçeveye koalisyon anlaşmasında karar verildiğine dikkat çekti. 

Temel çocuk güvenliği için planlanan yasaya atıfta bulunan Yeşiller Partisi Meclis Grup Başkanı  Britta Haßelmann, “Çocuk yoksulluğuyla mücadele edecek projeler ertelenmemeli” ifadelerini kullandı. 

SPD’li Meclis Grup Yardımcısı Dirk Wiese ise bakanlara, “mektup arkadaşlığı yerine çözümlere odaklanın” çağrısında bulundu. 

 

 

Geri Dön 23 Şubat 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN