Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da gençlere 20 bin € destek önerisi - 3 Ekim 2023 Oktan Erdikmen
Gurbetçi müzisyenin engel tanımayan yolculuğu: Uğur Sofu'nun hikayesi
Pazar Sendromu 2. Bölüm - Oktan Erdikmen & Cemile Karaboğa Yıldırım
20 Temmuz 2023 Perşembe

Baerbock’tan Nutella itirafı

Federal Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock, sağlıksız olduğunu söylediği Nutella’yı ekmek ve tereyağıyla tükettiğini söyledi.

İçeriğindeki palm yağı nedeniyle uzmanlar tarafından eleştirilen ve sağlıksız olduğu yönünde açıklamalar yapılan çikolatalı fındık kreması Nutella’ya ilişkin tartışmalara Federal Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock da katıldı. RTL’de yer alan habere göre, Baerbock sosyal medyadan katıldığı tartışmada Nutella’nın sağlıksız olduğunu ancak ‘yemek zorunda kalırsa’ ekmek ve tereyağıyla birlikte tükettiğini söyledi.

Sosyal medya kullanıcıları ise Yeşiller Partili bakanın, istemeden de olsa şirketin halkla ilişkiler çalışmasının bir parçası olduğunu savundu. 

Geri Dön 20 Temmuz 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN