Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
20 Ekim 2023 Cuma

Baerbock: Gazze'deki insani durum 'felaket' boyutlarında

Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock, Gazze'deki insani durumun 'felaket' boyutlarında olduğunu söyledi.

Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock, İsrail-Filistin çatışması hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Baerbock, Gazze'deki insanların içinde bulunduğu insani durumun felaket boyutlarında olduğunu ve orada temel ihtiyaçlardan yoksunluk yaşandığını ifade etti. Ayrıca, uluslararası yardımların, gıda, su ve tıbbi malzemelerin Gazze'deki insanlara hızlı ve engelsiz bir şekilde ulaşmasının büyük bir öneme sahip olduğunu vurguladı.

Baerbock, çatışmanın Hamas'a karşı yürütüldüğünü ve Filistinli sivillere karşı olmadığını savundu. Bakan, savaşın çok sayıda kadın, erkek ve çocuğun hayatını kaybetmesine neden olduğunu belirtti. Ayrıca, Filistinlilerin büyük acılar çektiğini ve özellikle çocukların yaşadığı kayıpların büyük olduğunu ifade etti. Bu nedenle, Filistinlilere desteklerini açıkça ifade etmenin önemli olduğunu dile getirdi.

Baerbock, Hamas'ın elinde tuttuğu rehinelerin serbest bırakılmasını istedi ve bunun sağlanması için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını söyledi. Ayrıca, rehinelerin serbest bırakılması konusunda Hamas ile iletişim kurmak ve daha fazla temas sağlamak için bu seyahati kullanacaklarını belirtti.

Son olarak, Baerbock, yardım çabalarını koordine etmek amacıyla Orta Doğu İnsani İşler Özel Temsilcisi atadıklarını da duyurdu.

Geri Dön 20 Ekim 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN