Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Haziran 2023 Salı

AVRUPADAN'ın kültür etkinlikleri sürüyor: Oktan Erdikmen'in konuğu Necati Özkan

Türk siyasi hayatına damgasını vuran siyasal iletişimci Necati Özkan, 18 Haziran Pazar günü AVRUPADAN'ın kahvaltı ve söyleşi etkinliğinde, gazeteci Oktan Erdikmen'in konuğu olacak.

AVRUPADAN'ın kültür etkinlikleri sürüyor: Oktan Erdikmen'in konuğu Necati Özkan

Seçimler bitti. Avrupadan’ın kültürel etkinlikleri sürüyor. Yürüttüğü seçim kampanyalarıyla, Türk siyasi hayatına damgasını vuran Necati Özkan, seçimlerin ardından siyasi iletişim ve liderlik konulu söyleşide Oktan Erdikmen’in konuğu olacak. Özkan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun da danışmanı ve seçim kampanyasının yöneticisi.

18 Haziran Pazar günü Internationales Theater Frankfurt’ta düzenlenecek kahvaltı ve söyleşi etkinliğiyle ilgili bilgi almak ve kayıt yaptırmak için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. Söyleşiye katılım ve kahvaltı ücretsiz.

Geri Dön 13 Haziran 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN