Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da tünelin ucunda ışık göründü - 20 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
26 Ocak 2024 Cuma

Aşırı sağ karşıtı protestoya Nazi üniforması ile geldiler

Saksonya eyaletine bağlı Pirna kentinde gerçekleşen aşırı sağ karşıtı protestoda, yaklaşık 15 neonazi provokasyon girişiminde bulundu.

Neonaziler, kahverengi nazi kıyafetleri ve postallarıyla şehir merkezinde yürüdü, ancak göstericilerle olay yaşanmadı. Polis, küçük bir grup neonazinin kendiliğinden bir toplantı düzenlediğini ve onlara pazarın kenarında ayrı bir yer tahsis edildiğini belirtti.

Kahverengi renk, 1925'te Nasyonal Sosyalist hareketin resmi rengi haline gelmiş ve "ev ve toprakla özel bağın" simgesi olarak kabul edilmişti. Neonaziler, görüşlerini açıklamak için kahverengi, üniforma benzeri kıyafetlerle gösteriler düzenlemeye devam ediyor. Ancak yasaklı semboller içermediği sürece, bu tür kıyafetler yasa ihlali olarak değerlendirilmiyor.

Geri Dön 26 Ocak 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN