Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Temmuz 2024 Cuma

Arabasını bırakana, 1 yıl ücretsiz Deutschlandticket

Marburg'dan sonra, arabalarını gönüllü olarak bırakan Frankfurtlular da, bir yıl boyunca ücretsiz 'Deutschlandticket' alabilecekler.

Arabasını bırakana, 1 yıl ücretsiz Deutschlandticket

Frankfurt, Marburg'dan sonra toplu taşımayı teşvik etmek amacıyla çevre bonusu sunan bir diğer Hessen şehri oldu. 1 Temmuz Pazartesi günü yürürlüğe giren düzenlemeyle birlikte, arabalarını gönüllü olarak bırakan Frankfurtlular, bir yıl boyunca ücretsiz "Deutschlandticket" alabilecekler. Hareketlilik Departmanı Başkanı Wolfgang Siefert (Yeşiller Partisi), Frankfurt'ta araba olmadan da kolayca dolaşılabileceğini belirtti ve toplu taşıma, bisiklet, e-scooter ve paylaşımlı araçların kullanılabileceğini vurguladı.

Çevre bonusuna başvurmak isteyenlerin ana ikamet yerinin Frankfurt'ta olması ve en az 18 yaşında olması gerekiyor. Marburg ise araç kaydını sildirenlere 1.250 avro değerinde doğrudan ikramiye sunarken, Darmstadt'ta araç kaydını sildirenler 3 ay boyunca toplu taşımadan ücretsiz yararlanabilecekleri iklim bileti (Klimaticket) alıyorlar.

Geri Dön 05 Temmuz 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN