Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
16 Nisan 2024 Salı

Almanya'ya kış geri geliyor

Almanya'ya soğuk havalar geri geliyor. Meteorologlar, yaz havasının ardından bu hafta ülkede soğuk hava dalgası beklendiğini söyledi. Cuma günü güneyde kar ve karla karışık yağmur bekleniyor.

Almanya'ya kış geri geliyor

Meteorologlar, kasırga potansiyeli taşıyan fırtınaların olabileceğini belirtti ancak kesin konuşmadı. Gece sıcaklıklarının 0 ila 5 derece arasında olması beklenirken, yüksek kesimlerde sıcaklığın eksi 5 dereceye kadar düşebileceği öngörüldü.

Son 14 gün boyunca sıcaklıklar mevsim normallerinin oldukça üzerinde seyretti. Meteorologlar, nisanın ikinci yarısının, ilk yarısına göre önemli ölçüde daha soğuk olacağını ve yaz havasının henüz görünmediğini ifade etti.

Mevsimlerin ocak ayının sonundan beri 4 ila 6 hafta önde olduğunu hatırlatan uzmanlar, erken çiçek açan ağaçların don tehlikesi altında olduğunu ve bu durumun meyveleri olumsuz etkileyebileceğini belirtti.

Bugünse Almanya genelinde sıcaklıklar 8 ila 12 derece arasında olacak ve sağanak yağış bekleniyor. Meteoroloji, Kuzey Ren-Vestfalya ve güneybatı bölgelerinde sulu kar riski uyarısında bulundu. Çarşamba günü sıcaklıklar 6 ila 11 derece arasında olacak. Bavyera'da 50 santimetre kar yağışı bekleniyor. Ayrıca Brandenburg ve Saksonya-Anhalt'ta gece boyunca, Kuzey Ren-Vestfalya ve Baden-Württemberg'de yüksek rakımlarda don riski var.

Geri Dön 16 Nisan 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN