Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Nisan 2024 Pazartesi

Almanya'ya göçmen kaçıran çete Türkiye'de çökertildi

Türkiye'den Almanya'ya kaçak göçmen taşıyan bir çete polis tarafından çökertildi. Kaçak göçmenlerin, organizatörlere kişi başı 10 bin dolar ödediği tespit edildi.

Osmaniye'de polis, şüpheli bir aracı durdurduğunda içinde 3 kaçak göçmen buldu ve sürücü Mahmud T. tutuklandı. Kaçak göçmenlerin, Türkiye'den Almanya'ya gitmek için organizatörlere kişi başı 10 bin dolar verdiği belirlendi. İl Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü ile İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri, lüks araçlarla kaçak göçmen taşıyan organizatörlere yönelik operasyon başlattı.

Polis ekipleri, D-400 kara yolunda lüks bir otomobili durdurdu. Araçta bulunan Suriye uyruklu 3 kişinin, son 2 gün içinde yasa dışı yollardan Türkiye'ye girdikleri ve İstanbul'dan Almanya'ya gitmek için organizatörlere kişi başı 10 bin dolar verdikleri belirlendi. Otomobilin sürücüsü Mahmud T. gözaltına alınırken, araç yediemin otoparkına çekildi. Kaçak göçmenler ise sınır dışı edilmek üzere İl Göç İdaresi Müdürlüğü'ne teslim edildi.

Emniyet işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Mahmud T., tutuklandı. Diğer organizatörlerin yakalanması için çalışmalar devam ediyor.

Geri Dön 08 Nisan 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN