Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
10 Haziran 2023 Cumartesi

Almanya’nın en mutlu insanları Hamburg’da

Yapılan bir araştırma, Almanya’da en mutlu insanların Hamburg’da en mutsuz insanların ise Leipzig’de yaşadığını ortaya koydu.

Almanya’da Freiburg Üniversitesi ‘büyükşehirlerde mutluluk’ araştırması yaptı. 0 ila 10 arasında derecelendirilme yapılan Mutluluk Haritası’na göre, Hamburglular 7.16 puanla ilk sırada, Frankfurt 7.07 puanla ikinci, Münih 6.90 puanla üçüncü sırada yer aldı. 

Sonuncu Leipzig

Listenin en sonunda ise 6.44 puanla en mutsuz insanların yaşadığı Leipzig yer aldı. Şehirlerde yaşayan insanların memnuniyeti konusunda en belirleyici faktör gelir oldu. Listenin başında yer alan Hamburg’da kişi başına düşen gelir 64 bin avro olurken, Leipzig’de ise 38 bin avroda kaldı.

Geri Dön 10 Haziran 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN