Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya Hessen: İlk evini alana devletten destek - 23 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
22 Şubat 2024 Perşembe

Almanya'da kasırga alarmı

Meteoroloji uzmanları, bu gece Almanya'nın kuzey ve batısında saatte 150 kilometreye ulaşması beklenen kasırga için uyarıda bulundular.

Almanya'da kasırga alarmı

Meteorolog Jürgen Schmidt, Wencke alçak basınç bölgesinin bu gece Kuzey Denizi kıyılarına ulaşacağını ve saatte 100 ila 150 kilometre hızında rüzgarlar beklediklerini belirtti. Dominik Jung, bazı modellerde Kuzey Denizi'nde saatte 170 kilometre, Hollanda kıyılarında ise 185 kilometreye varan rüzgar hızları öngörüldüğünü ifade etti.

Schleswig-Holstein, Aşağı Saksonya, Hamburg, Bremen ve Mecklenburg-Vorpommern'nın bazı bölgeleri ile batıdaki Kuzey Ren-Vestfalya, Rheinland-Pfalz, Hessen, Saarland ve Baden-Württemberg'de yer yer fırtınalar bekleniyor.

Hafta sonu sıcaklıklar 6-11 derece arası

Bugün sıcaklıklar 10-16 derece arasında olacak, yarın Schleswig-Holstein'da fırtına devam edecek ve akşam rüzgar hafifleyecek, ancak sağanak yağışlar görülecek. Hafta sonu sıcaklıklar 6 ila 11 derece arası olacak ve gece saatlerinde don riski var. Fakat gelecek hafta ortasından itibaren yeniden ısınma bekleniyor.

Geri Dön 22 Şubat 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN