Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
24 Şubat 2023 Cuma

Almanya’da gençlerin psikolojisi her zamankinden daha bozuk

Hazırlanan bir rapor Almanya’da 30 yaş altındaki gençlerin psikolojisinin her zamankinden daha bozuk olduğunu ortaya koydu.

Almanya’da gençlerin psikolojisi her zamankinden daha bozuk

DAK Sağlık Sigortası tarafından yayımlanan son rapora göre, Almanya'da 30 yaşın altındaki gençlerin psikolojisi her zamankinden daha kötü durumda.

2022'de psikolojik hastalıklar nedeniyle hastalık iznini alanların değerlendirildiği raporda, psikolojik sebeplerle her 100 sigortalı başına 301 gün işe gidilmediği belirtildi. Bu da 1997’den bu yana en yüksek izin günü olarak kayıtlara geçti. 30 yaş altındakiler, bir önceki yıla kıyasla yüzde 29 daha fazla rapor aldı. En yaygın tanı ise “depresyon, stres ve uyum bozuklulukları” oldu.

Geri Dön 24 Şubat 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN