Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
04 Şubat 2023 Cumartesi

Almanya'da fiyatlar düşmeye başladı

Rusya'nın 24 Şubat 2022'de Ukrayna'yı işgale başlamasının ardından yükselen doğal gaz fiyatları yeniden gerilemeye başladı.

Almanya'da fiyatlar düşmeye başladı

RBB'nin haberine göre, Berlin'de faaliyet gösteren enerji tedarik firması Gasag, doğal gazda temel tüketim (Grundversorgung) fiyatlarını mayıs itibarıyla yüzde 20 düşürecek. İndirimden Berlin'de 250 bin, Brandenburg'da 26 bin hane yararlanacak.

Şirket doğal gazda tavan fiyat uygulamasını da sürdürecek. 1 Mart'ta başlayacak uygulamada hanelerin, küçük ve orta ölçekli şirketlerin ortalama tüketiminin yüzde 80'i kW/s başına 12 sent ile sınırlanacak. Sınırlamanın üzerindeki doğal gaz tüketimi güncel piyasa fiyatlarından faturalandırılacak. Uygulama, geriye dönük olarak ocak ve şubat ayları için de geçerli olacak.

Şirket, doğal gazda tüketim fiyatlarına en son 1 Ocak'ta zam yapmış, temel tüketim fiyatları kW/S başına yüzde 50 zamlanmıştı.

 

Geri Dön 04 Şubat 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN