Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Nisan 2023 Salı

‘Almanya’da doğanlara 10 bin avro bonus verilsin’ teklifi

CDU Genel Sekreteri Mario Czaja, Almanya’da doğanlara 18 yaşından itibaren '10 bin avroluk ikramiye' verilmesini önerdi.

Almanya’da ana muhalefet partisi Hristiyan Demokrat Birlik Partisi’nin (CDU) Genel Sekreteri Mario Czaja, ‘her çocuğa eşit fırsat’ çağrısında bulundu. Rheinsiche Post’a konuşan Czaja, Almanya’da doğanlara 18 yaşından itibaren 10 bin avroluk ikramiye verilmesini önerdi. Çocukların hayata eşit şartlarda başlamadığını söyleyen Czaja, “Gençleri üniversite ya da iş hayatında desteklemek için yeni bir yol bulmalıyız” ifadelerini kullandı. 

Hristiyan Demokratlar, projenin bağımsız bir kurum tarafından yönetilmesini ve geçtiğimiz yıllarda ev almak isteyen ailelere sağlanan 'Baukindergeld' yardımlarının yeniden hayata geçirilmesi gerektiği belirtildi.

Geri Dön 25 Nisan 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN