Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Haziran 2024 Çarşamba

Almanya’da alkollü içkilere zam çağrısı

Almanya'da uzmanlar, alkollü içki tüketiminin olumsuz sonuçlarını azaltmak için, içki fiyatlarına ciddi şekilde zam yapılmasını tavsiye etti.

Alman Bağımlılık Sorunları Merkezi Ofisi (DHS), Federal Tabipler Birliği (BÄK), Federal Psikoterapistler Odası (BPtK), Alman Psikiyatri ve Psikoterapi, Psikosomatik ve Nöroloji Derneği (DGPPN) ve DG-Sucht, içki tüketiminin olumsuz sonuçlarını önlemek için federal hükûmete etkili ve sürdürülebilir tedbirler alma çağrısında bulundu.

Yayımladıkları ortak bildiride, içki fiyatlarının ciddi şekilde artırılması, alkollü içkilerin erişilebilirliğinin kısıtlanması ve alkollü içki reklamı ile sponsorluğunun düzenlenmesi talepleri yer aldı. Bu kuruluşlar, içki tüketiminin zararlarını azaltmak için kararlı bir politika izlenmesi gerektiğini vurguladı.

Geri Dön 12 Haziran 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN