Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
04 Temmuz 2024 Perşembe

Almanya ve İsveç'te Esad bağlantılı gözaltılar

Almanya ve İsveç'te yürütülen soruşturmalarda, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad hükûmetiyle bağlantılı 8 kişi, Suriye'de 'insanlığa karşı işlenen suçlara karıştıkları' iddiasıyla gözaltına alındı. 

Almanya Federal Savcılığı, zanlıların, "13 Temmuz 2012'de Suriye'nin El Yarmuk bölgesinde barışçıl hükûmet karşıtı eylemlere şiddet yoluyla müdahale etme" suçlamasıyla karşı karşıya olduğunu açıkladı.

Almanya'da gözaltına alınan 4 vatansız Filistinli ve bir Suriyeliye yönelik, "sivilleri öldürme ve öldürmeye teşebbüs" suçlarından güçlü şüpheler bulunduğu belirtildi. Savcılık, Suriyeli şüphelinin Suriye askeri istihbaratıyla bağlantılı olduğunu düşündüğünü ifade etti.

Geri Dön 04 Temmuz 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN