Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
09 Haziran 2023 Cuma

Almanya tasarrufa gidiyor

Kabinenin onaylayacağı bütçe taslağındaki tahmini 20 milyar avroluk açık Maliye Bakanlığı’nı harekete geçirdi. Bakan Lindner, diğer bakanlıklara tasarruf önerilerinde bulundu.

Almanya tasarrufa gidiyor

Almanya Başbakan Olaf Scholz, Maliye Bakanı Christian Lindner ve ilgili bakanlıklar 2024 yılı için üçlü bütçe görüşmeleri yapmaya başladı. 5 Temmuz’da kabine tarafından oylanacak bütçe taslağında, şu an için tahmin edilen 20 milyar avroluk açık Maliye Bakanı Christian Lindner'i harekete geçirdi.

Bakanlıklara mektup

Welt gazetesinin haberine göre; Maliye Bakanı Lindner’in söz konusu açığı kapatmak için Savunma Bakanlığı dışında tüm bakanlıklara tasarruf önerileri içeren bir mektup gönderdiği ortaya çıktı. Lindner'in mektubunda, eyaletlere sağlanan teşvik programlarında ve etkisi olmayan devlet yardımlarında kesintiler yapılması gibi başlıklar bulunduğu belirtildi.

Geri Dön 09 Haziran 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN