Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya Hessen: İlk evini alana devletten destek - 23 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Şubat 2024 Salı

Almanya Kızıldeniz'e asker gönderecek

Almanya, AB'nin Kızıldeniz'deki ticari gemilerin güvenliğini artırmak için başlattığı Aspides misyonuna 700 asker ve bir fırkateyn gönderme kararı aldı.

Alman Federal Meclisi, Avrupa Birliği (AB) tarafından Kızıldeniz'de ticari gemilerin güvenliğini artırmak amacıyla başlatılan 'Aspides' adlı misyona Alman askerlerinin katılımı için gerekli yetkiyi verdi. Bakanlar Kurulu tarafından daha önce onaylanan bu kararla, Almanya'nın misyona bir fırkateyn ve yaklaşık 700 asker göndermesi planlanıyor.

Aspides misyonu, 19 Şubat'ta faaliyete geçmiş olup, küresel ticaretin önemli bir kısmının gerçekleştiği ve Avrupa ile Asya arasındaki en kısa ticaret rotası olan Süveyş Kanalı'nın güvenliğine katkı sağlamayı amaçlıyor. Bu kanal, dünya ticaretinin yaklaşık yüzde 12'sini oluşturuyor.

Geri Dön 27 Şubat 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN