Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
20 Aralık 2022 Salı

Almanya kara kışa teslim

Almanya’da kış geldi. Frankfurt’ta 100’den fazla uçuş iptal oldu. Aşırı buzlanma nedeniyle birçok eyalette okullar tatil edildi. Yollarda kazalar yaşandı, bir kişi öldü çok sayıda insan yaralandı.

Almanya kara kışa teslim oldu. Kar ve yağmur sonrasında oluşan buzlanma ülke genelinde hayatı felç etti. Frankfurt’ta 100’ün üzerinde uçuş iptal edildi. Aşırı buzlanma nedeniyle Aşağı Saksonya, Hessen, Kuzey Ren-Vestfalya ve Bavyera’nın bazı şehirlerinde okullar tatil edildi. Yollarda çok sayıda kaza meydana geldi, Aşağı Saksonya’da bir sürücü hayatını kaybetti, Frankfurt yakınlarında meydana gelen bir otobüs kazasında 16 kişi yaralandı. Thüringen ve Bavyera’da çok sayıda yaya düşerek yaralandı. Nürnberg ve Erfurt hayvanat bahçeleri hava koşulları nedeniyle kapatıldı. Chemnitz'deki Noel pazarının da kapalı kalabileceği bildirildi. 

Alman Hava Durumu Servisi, doğu bölgelerde buzlanmanın artabileceğini duyurdu ve yapılan açıklamada “Gerekmedikçe sokağa ve trafiğe çıkmayın” denildi. Trafiğe çıkmak zorunda olanlara ise yakıt depolarını tam doldurmaları ve araç içinde battaniye, sıcak içecek bulundurmaları tavsiye edildi. Yarın değerlerin eksi 1 ila 13 derece arasında olacağı bildirildi.

Geri Dön 20 Aralık 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN