Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
04 Mayıs 2023 Perşembe

Almanya emeklilik refahında 17'nci sırada

Almanya, İzlanda’nın ilk sırada olduğu Küresel Emeklilik Endeksi’nde 17'nci sırada yer aldı.

Küresel Emeklilik Endeksi 2022 sonuçları açıklandı. Buna göre, Almanya emeklilik refahında 17'nci sırada yer aldı. Araştırmaya göre, İzlanda listenin başında yer alırken, onu Hollanda ve Danimarka izledi. 

Endeks kapsamında emeklilik geliri sistemleri karşılaştırılarak, bütünlük, sürdürülebilirlik ve gelecek güvencesi gibi konularda puanlama yapıldı. 

Emekli sayısı 20 milyonu geçecek

Bild am Sonntag’da yayımlanan bir istatistikte; 'baby boomer' kuşağının emekli olmasıyla birlikte, 2036'ya kadar, emekli sayısının 20 milyonun üzerine çıkacağı tahmin ediliyor. 

Geri Dön 04 Mayıs 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN