Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
25 Ekim 2023 Çarşamba

Almanya batağa, Faeser yüzmeye gidiyor

Almanya'da sokaklardaki gerilim artarken, İçişleri Bakanı Nancy Faeser'in Mayorka'da tatil yapması tepki çekti.

Federal İçişleri Bakanı Nancy Faeser (SPD), İspanya'nın Mayorka Adası'nda tatil yapıyor. Almanya'da sokaklarda artan protestolar ve gerilim yaşanırken, sınır kontrolleri yeniden başladı ve birçok yasa dışı göçmen ülkeye girmeye çalışıyor. Bakan Faeser'ın tatil yapması tepki çekti.

Bild gazetesi, Bakan Faeser ve ailesinin, ülke içinde yaşanan olaylardan uzaklaşıp beş yıldızlı Steigenberger Otel'de geceliği 230 avrodan başlayan bir haftalık tatil yaptığını bildirdi. Aynı zamanda Afetlerden Korunma Bakanı (Katastrophenschutzministerin) olan Faeser, Almanya'nın Baltık kıyılarındaki yüksek su seviyesi ve sel felaketi sırasında Mayorka sahillerini tercih etmesi eleştirildi.

Özellikle Fehmarn Adası'nda şiddetli bir fırtına nedeniyle bir kadının hayatını kaybetmesi ve Flensburg'da su seviyesinin son 100 yılın en yükseğine ulaşması gibi olaylar yaşanırken, Bakan'ın tatil tercihi kamuoyunda tartışma yarattı.

Akıllara, önceki Federal İçişleri Bakanı Thomas de Maizière (CDU) gibi siyasetçilerin kriz anlarında tatil yapma tercihi geldi. 2015 yılında mülteci krizi sırasında eşiyle birlikte Palma'ya tatile gitmişti.

Geri Dön 25 Ekim 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN