Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
14 Nisan 2023 Cuma

Almanların yüzde 39’u ‘GEZ kaldırılsın’ diyor

Almanya’da yapılan son araştırmaya göre, kamu yayıncılığı vergisi GEZ’in kaldırılmasını isteyenlerin oranı yüzde 39 olarak saptandı.

Bild adına Insa tarafından bir anket yapıldı. Ankete göre, 18,36 avro olan GEZ vergisinin tamamen kaldırılmasını isteyenlerin oranı yüzde 39. Ankete katılanların yüzde 13’ü, verginin. 4,99 avroya indirilmesini, yüzde 16’sı ise 10 avroya indirilmesini istiyor. Buna karşılık yüzde 7’si ise 18,36 avroyu ödemeye devam etmekten yana. Ankete göre merkez sağ seçmenleri, sosyal demokratlara kıyasla vergi oranlarının düşürülmesinden yana görüş bildirdi. 

Business Insider’ın haberine göreyse, ARD yöneticileri, 2028’e kadar 6,83’lük bir zamla, verginin ayda 25,19’a çıkarılmasını istiyor.

 

Geri Dön 14 Nisan 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN