Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
11 Kasım 2022 Cuma

Almanları en zor Noellerden biri bekliyor

Etkisini artıran ekonomik kriz nedeniyle Almanya’da bu kış salgından sonraki en zor Noel bayramlarından biri yaşanabilir.

Almanları en zor Noellerden biri bekliyor

Insa, BILD Gazetesi adına bir anket yaptı. Bu ankete göre her 3 kişiden biri, yaşanan enflasyon nedeniyle önceki yıllardaki gibi Noel hediyeleri alamayacağını beyan etti. Geliri 2 bin avronun altında olanlarda bu oran yüzde 50’ye yükseliyor. Bunlarla birlikte vatandaşların yarısı hükûmetin desteklerinin etkili olacağına inanmıyor.

Her dört kişiden biri ise bu kış, artan enerji maliyetlerini ödemekte zorlanacağını söylüyor. Ankete katılanların yaklaşık yüzde 28'i ise daha fazla krizle baş edecek gücü kalmadığını ifade ediyor. 

Geri Dön 11 Kasım 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN