Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yo-yo yazı geliyor - 21 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Mart 2023 Cuma

Almanlar Habeck’in yenilenebilir enerji planına karşı

Almanya’da halkın Federal Ekonomi ve İklim Koruma Bakanı Robert Habeck’in yenilenebilir enerjiye geçiş için doğal gaz ve mazot kullanımında kısıtlama getirmeyi öneren planını desteklemediği ortaya çıktı.

Forsa araştırma şirketi, Ekonomi ve İklim Koruma Bakanı Robert Habeck tarafından hazırlanan yasa tasarısını Alman halkına sordu. Habeck tarafından hazırlanan yasa tasarısına göre, 2024’ten itibaren yeni kurulacak ısınma sistemlerinde kademeli olarak yenilenebilir enerjiye geçilmesi planlanıyor.

RTL’nin yayınladığı ankete göre, Almanlar yenilenebilir enerjiye geçiş için doğal gaz ve mazotla ısınmayı kademeli olarak yasaklama planını desteklemiyor. 

Ankete katılanların sadece yüzde 18'i Habeck’in doğal gaz ve mazotla ısınma yasağını desteklerken, yüzde 79’luk bir kesim ise hangi ısıtma türünü kullanmak istediğine kendisi karar vermek istediğini belirtti.

Geri Dön 10 Mart 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN