Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
18 Nisan 2023 Salı

Almanlar, enerji fiyatları için endişeli

Yapılan araştırmaya göre Almanlar, iklim dostu enerjiye geçilmesinin enerji fiyatlarını artırmasından endişe duyuyor.

ARD adına Infratest Dimap araştırma şirketi tarafından yapılan DeutschlandTrend anketine katılanların büyük çoğunluğu, Almanya’da iklim dostu enerjiye geçilmesinin enerji fiyatlarını artırmasından endişe duyuyor. 

Enerji fiyatlarının artması konusunda ankete katılanların yüzde 26’sı 'çok fazla', yüzde 40’ı 'çok', yüzde 25’i 'az', yüzde 7’si ise 'hiç' endişe duymadığını dile getirdi. 

Bu pazar seçim olsa...

Yine aynı ankete göre; bu pazar seçim olsa, önceki ankete göre 1 puan azalarak, oyların yüzde 29’unu CDU/CSU alıyor. Son akete göre oylarını 1 puan artıran SPD ise oyların yüzde 19’una sahip. SPD'yi yüzde 17 ile Yeşiller Partisi; yüzde 15 ile AfD; yüzde 7 ile FDP ve yüzde 4 ile Sol Parti izliyor. 

Geri Dön 18 Nisan 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN