Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Ağustos 2023 Perşembe

Almanlar en çok ekonomik krizden endişeli

Yapılan bir ankete göre; Almanların yüzde 27'si en çok ekonomik krizden endişeli. Bunu, yüzde 24 ile Ukrayna Savaşı ve yüzde 21 ile AfD'nin yükselişi izliyor.

Almanya'da Bild gazetesi adına INSA araştırma şirketi tarafından gerçekleştirilen son anket, Almanların yüzde 76'sının küresel iklim değişikliği nedeniyle gelecekleri konusunda ciddi endişe taşıdığını gösterdi.

Ankete katılanlara "Sizi en çok ne endişelendiriyor?" sorusu sorulduğunda ise yüzde 27 ile 'ekonomik kriz', yüzde 24 ile 'Ukrayna savaşı' ve yüzde 21 ile 'AfD'nin yükselişi' iklim değişikliğinden daha büyük endişe kaynağı olarak belirtildi.

Ankete katılanların yüzde 39'u ise 'iklim değişikliği' teriminin yetersiz olduğunu düşünüyor ve tehlikenin daha iyi anlaşılması için 'iklim krizi' veya 'iklim felaketi' ifadelerinin kullanılması gerektiğini savunuyor.

Geri Dön 10 Ağustos 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN