Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
13 Şubat 2023 Pazartesi

Alman ordusu, Leopard-2 tankları için Ukraynalı askerleri eğitecek

Bundeswehr (Alman Ordusu), Ukrayna'ya verilmesi tartışma yaratan Leopard-2 tanklarının kullanımı için Ukraynalı askerleri eğitecek.

Almanya, Leopard-2 tankları Ukrayna'ya sağlaması ile savaşa dahil olduğu iddiasının ardından eğitimlere başlayacak. Deutsche Welle’nin Spiegel’den aktardığına göre; Alman Hava Kuvvetleri, Polonya'daki Ukraynalı askerleri uçakla ülkeye getirdi. Çalışmaların önümüzdeki hafta Munster askeri eğitim merkezinde başlaması bekleniyor.

Alman Ordusu'nun altı ile sekiz hafta içerisinde vereceği kurslarla Ukraynalılara karmaşık silah sistemleri ve Leopard 2 tanklarını arasındaki bağlantıyı öğretmesi planlanıyor.

Birkaç yıl sürmesi gereken eğitimin doğru planlanma ile Ukraynalıların tankları mart ayı sonunda savaşta kullanabileceği konuşuluyor. 

Geri Dön 13 Şubat 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN