Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Nisan 2024 Cuma

Alman öğrenci Rusya’da tutuklandı

Rusya'da tutuklanan Alman-Rus çifte vatandaşı 18 yaşındaki öğrenci Kevin Lick, 4 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Öğrenci annesine "İntihar ettiğim söylenirse inanma" dedi.

Rusya'da, hem Alman hem de Rus vatandaşlığına sahip 18 yaşındaki öğrenci Kevin Lick, Rusya'nın iç istihbarat servisi FSB tarafından vatana ihanet suçlamasıyla tutuklandı. Çifte vatandaşlık statüsüne sahip olduğu için Rus yasalarına göre bir Rus vatandaşı gibi yargılanan Lick, vatana ihanetten dolayı 4 yıl hapis cezasına mahkum edildi ve bu durum onu Rusya'da bu suçtan hüküm giyen en genç kişi yaptı.

Der Spiegel'e konuşan annesi, oğlunun hapishanedeki durumunun zor olduğunu ve yetişkin suçlularla aynı koşullarda tutulduğunu ifade etti. Anne, oğlunun kendisine hapishanede farklı kuralların geçerli olduğunu ve eğer kendisinin intihar ettiği yönünde haberler gelirse bunun gerçek olmayabileceğini, muhtemelen öldürülmüş olabileceğini söylediğini belirtti.

Geri Dön 05 Nisan 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN