Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
31 Ocak 2023 Salı

Alman komşu, Türk çifte tüfekle saldırdı

Kuzey Ren Vestfalya eyaletinin Heiligenhaus kentinde Aktaş çifti, Alman komşularının havalı tüfekle saldırması sonucu yaralandı.

Alman komşu, Türk çifte tüfekle saldırdı

İddiaya göre saldırgan, 25 yaşındaki Aleyna Aktaş ile 30 yaşındaki Mehmet Aktaş’a havalı tüfekle saldırdı. Saldırgan daha sonra ailenin oturduğu evin kapısını baltayla kırdı ve içeriye yanıcı madde dökerek daireyi yakmak istedi. Aleyna Aktaş’ın dayısı Ahmet Karataş ise açıklamasında ailenin yanmaktan şans eseri kurtuluğuna dikkat çekti. Türk aile ile komşuları arasında aylar önce tartışmalar çıktığı, komşularının uyuşturucu bağımlısı olduğu belirtildi.

Konuyla ilgili Alman itfaiyesinden de açıklama geldi. Açıklamada yangın ihbarını sabah saatlerinde aldıklarını ve olay yerinde tehdit durumu olduğu gerekçesiyle polisten yardım istediklerini söylediler. Daha sonra ev tahliye edilerek yangın kontrol altına alındı. Polis de olayla ilgili inceleme başlattı.

Geri Dön 31 Ocak 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN