Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Haziran 2024 Salı

Alman Dışişlerinden sıcaklık uyarısı

Yunanistan'da aşırı sıcaklar nedeniyle 6 turist öldü. Alman Dışişleri Bakanlığı, Yunanistan'a seyahat edecek vatandaşları için uyarı yayımladı.

Alman Dışişlerinden sıcaklık uyarısı

Yunanistan'da sıcaklıklar 40 derecenin üzerine çıktı ve aşırı sıcaklardan ölen turist sayısı 6'ya yükseldi. Son olarak 67 yaşındaki bir Alman, Girit'in Sougia beldesindeki bir kanyonda aşırı sıcak nedeniyle ölü bulundu.

Federal Dışişleri Bakanlığı, Yunanistan'a seyahat edecek turistleri aşırı sıcaklara karşı uyardı. Uyarıda, Yunanistan'da sıcaklıkların şu anda 40 santigrat derecenin üzerinde seyrettiği ve özellikle öğle saatlerinde güneşe çıkmanın sıcak çarpması, dolaşım bozukluğu ve ölüm riski yaratabileceği belirtildi. Bebekler, çocuklar, yaşlılar ve kronik solunum ve kalp-damar hastalıkları olan kişilerin özellikle dikkat göstermesi gerektiği vurgulandı.

Bakanlık, güneşte kalmaktan ve kalabalık alanlardan kaçınılmasını, doğal malzemeden yapılmış açık renkli kıyafetler giyilmesini ve yeterli miktarda sıvı içilmesini tavsiye etti. Ayrıca, cep telefonunun her zaman ulaşılabilir durumda olması, acil durum bildirimlerini almak için telefon ayarlarının yapılması ve şarj sorunlarına karşı yedek batarya taşınması önerildi. Acil durumlarda 112'yi arayarak yerinizi bildirmeniz gerektiği de hatırlatıldı.

Geri Dön 25 Haziran 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN