Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
20 Eylül 2022 Salı

Alman Çevre Örgütü: Hukuk devleti erozyonu

Alman Çevre Örgütü (DUH) Başkanı Jürgen Resch, "Hukuk devleti erozyonu yaşıyoruz" diyerek hükûmetin çevre politikalarını eleştirdi.

DUH Başkanı Jürgen Resch, RND’ye verdiği demeçte "Hukuk devleti erozyonunu yaşıyoruz. Devlet tarafından ‘legal, illegal ve umurunda bile değil (scheißegal) politikası benimsendi” dedi.

DUH Başkanı, ”Politikacıların iklim koruma yasalarına ve anlaşmalarına uymaları gerektiğini hâlâ anlamamaları dehşet verici. İyi yasalar ve uluslararası anlaşmalar var, ancak politikacılar genellikle onları görmezden geliyor. Devlet yasaları yüzsüzce çiğnediği sürece mahkemeler, devletin de yasalara uyması gerektiğini açıkça belirtmeli” dedi. 

Geri Dön 20 Eylül 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN