Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
04 Nisan 2023 Salı

Alman başına 3 tavşan çikolata

Almanya’da Paskalya için üretilenlerle birlikte kişi başına üç tavşan çikolata düşüyor.

Alman Şekerleme Endüstrisi Birliği (BDSI) verilerine göre, Almanya’da bu yıl Paskalya için yaklaşık 230 milyon tavşan çikolata üretildi. 

122 milyon tavşan çikolata yurt dışına gidiyor

Almanya'da üretilen çikolatalı tavşanların 122 milyonu yurt dışına, başta Avrupa ortak ülkeleri olmak üzere ABD, Kanada, Avustralya ve Güney Afrika'ya gidiyor.

En moda tavşan çikolatalar

Tüketiciler arasında en popüler Paskalya tavşanı, klasik sütlü Paskalya tavşanı olurken bitter veya beyaz çikolatadan yapılan Paskalya tavşanları, kuzular, havuçlar veya civcivlerse genelikle dekoratif amaçlı kullanılıyor. 

Geri Dön 04 Nisan 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN