Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
22 Şubat 2023 Çarşamba

Alman bakanlardan deprem bölgelerine ziyaret

Kahramanmaraş merkezli yıkıcı depremlerin ardından afet bölgelerini ziyaret eden Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock ve İçişleri Bakanı Nancy Faeser, depremzedelere destek sözü verdi.

Türkiye 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerle sarsıldı. Depremzedelere destek sözü veren Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock ve İçişleri Bakanı Nancy Faeser depremlerin ardından afet bölgelerini ziyarete başladı. Bakanlar Türkiye’ye uçuşlarından önce uzun soluklu destek taahhüdünü yineledi.

Dışişleri Bakanı Baerbock, ‘duygudaşlıklarının kelimelerle tükenmeyeceğini ve deprem felaketi manşetlerden düştükten sonra da azalmayacağını’ vurguladı ve şöyle konuştu:

Alman hükûmetinin depremden hemen sonra kurtarma ekipleri, yardım malzemeleri sevkiyatı, vize kolaylıkları ve mobil vize başvuru merkezleri yoluyla çok hızlı ve pratik şekilde sağladığı desteğin ardından şimdi bölgeye giderek durumu birlikte görmek, depremden etkilenenleri dinleyerek bundan sonra en iyi şekilde yardıma nasıl devam edebileceğimize, insanlara yeniden bir perspektif sunmak için nasıl katkı sağlayabileceğimize bakmak istiyoruz.

Geri Dön 22 Şubat 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN