Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
23 Eylül 2022 Cuma

Akaryakıt fiyatları düşüşe geçti

ADAC verilerine göre, bu hafta benzin ve dizel fiyatları yeniden düşmeye başladı. Salı günü ülke genelinde dizelin litre fiyatı, 9,6 cent düşerek, 2,021 avro oldu. E10 premium benzin ise ülke genelinde, 3,5 sent düşerek 1,910 avrodan satıldı. 

Akaryakıt fiyatları düşüşe geçti

ADAC verilerine göre, bu hafta benzin ve dizel fiyatları yeniden düşmeye başladı. Salı günü ülke genelinde dizelin litre fiyatı, 9,6 cent düşerek, 2,021 avro oldu. Uzmanlar düşüş eğilimimin devam etmesi durumunda dizelde fiyatların yeniden 2 avronun altına inebileceğini açıkladı. E10 premium benzin ise ülke genelinde, 3,5 sent düşerek 1,910 avrodan satıldı. Almanya’da benzin fiyatlarında çok ciddi bölgesel farklılıklar olduğunu söyleyen akaryakıt uzmanları, “En pahalı benzin Bavyera’da satılıyor” dedi.

ADAC yetkilileri ise şöyle dedi:

Akaryakıt fiyatlarındaki düşüş olumlu, ancak normalleşmeden bahsedebilmek için yolumuz uzun. Düşen ham petrol fiyatları göz önüne alındığında benzin istasyonlarındaki fiyatlar hala çok yüksek. Rusya'nın seferberlik ilanı her şeyi değiştirebilir. Dünkü açıklamalardan sonra petrol fiyatları keskin bir şekilde artmaya başladı.

Geri Dön 23 Eylül 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN