Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Temmuz 2023 Salı

AfD'ye Thüringen'de anket şoku

Yapılan yeni bir anket, Sol Partili Sahra Wagenknecht'in yeni bir parti kurması durumunda Thüringen'de AfD'nin oyununun düşeceğini ortaya koydu.

Almanya'da "Thüringen General" adına Insa araştırma şirketi tarafından yapılan son ankete göre, yeni bir parti kurup kurmayacağına yıl sonunda karar vereceğini açıklayan Sol Partili Sahra Wagenknecht parti kurması durumunda Thüringen'de oyların yüzde 25'ini alarak en güçlü parti olacak.

Ankete göre mevcut durumda; Thüringen'de Björn Höcke'nin liderliğini yaptığı AfD'nin yüzde 22, Sol Parti yüzde 18, CDU yüzde 16, SPD yüzde 9 ve Yeşiller yüzde 5 oy alırken; FDP'nin ise yüzde 3 ile yüzde 5 barajını geçemeyerek Meclis dışında kalacağı öngörülüyor.

Geri Dön 18 Temmuz 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN