Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
03 Ağustos 2023 Perşembe

AfD’ye rekor bağış

AfD’ye bu yılın ilk altı ayında 265 bin avroluk bağış yapıldı. AfD en çok bağış toplayan parti oldu.

AfD’ye rekor bağış

Almanya’da bu yılın ilk altı ayında siyasi partilere yapılan bağışlar 2022’nin aynı dönemine kıyasla iki katına kadar çıktı. Tagesschau’nun haberine göre; SPD, CDU, Yeşiller, AfD ve FDP’ye gönderilen toplam miktarın 994 bin 444 avro oldu.

AfD, 265 bin avroluk rekor bir rakamla Federal Meclis’te en yüksek bağış yapılan parti oldu. Aşırı sağcıları, 216 bin avroluk bağış miktarıyla CDU izledi. FDP’ye 206 bin 901 avro, Yeşillere ise 201 bin avro tutarında bağış gönderildi.

CSU ve Sol Parti’ye ise bu yılın ilk altı ayında hiç bağış gönderilmedi. Sol Parti, şirketlerden ve lobilerden bağış kabul etmediği için yardım toplayamadı. 

Geri Dön 03 Ağustos 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN