Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya: Suriyeliler sınır dışı edilebilir - 24 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
04 Ekim 2023 Çarşamba

AfD'li politikacıyla DB arasında ilginç tartışma

Aşırı sağcı AfD milletvekili Beatrix von Stroch'un, Deutsche Bahn (DB) treninin gecikmesini eleştirmesine DB'den tartışma yaratan bir yanıt geldi. 

AfD'li politikacıyla DB arasında ilginç tartışma

Almanya'da Alman Demiryolları (DB) ve aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) Partisi Milletvekili Beatrix von Stroch arasında ilginç bir tartışma yaşandı. Beatrix von Stroch, 'gökkuşağı' renklerinin bulunduğu bir hızlı trenin önünde çekildiği fotoğrafı paylaştı ve "DB gerçekten uyanması gereken bir yerde. Tren 25 dakika gecikmeli kalktı. Hareket ettikten 3 dakika sonra gelecek durakta kısa bir dönüş yapılacağı anons edildi ve 15 dakika daha gecikildi" mesajı ekledi.

Buna yanıt olarak, DB basın bürosu, aynı platformda AfD'li von Storch'u aynı şapkalı bir fotoğrafıyla çölde gösteren bir fotomontaj paylaştı ve "Her şeye rağmen varacağınız yere ulaştığınıza çok sevindik. Ama ne yazık ki, dönüş seferi iptal edildi" yazılı bir paylaşım yaptı. Bu paylaşım 20 binden fazla kişi tarafından beğenildi. Ancak DB'nin bu tür bir tartışmaya girmesini eleştirenler de oldu.

AfD'li politikacı, bu olay üzerine "Bu demiryolu benim düşündüğümden daha da bozukmuş gibi görünüyor. Burada insanlar kısa bir süre içinde mahsur kalacak. Ama bu şekilde hoşlarına gitmeyen, işlerine gelmeyen insanlar da basın bürosu tarafından hakaretlere maruz kalacak" şeklinde bir paylaşım yaptı.

Geri Dön 04 Ekim 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN