Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
14 Haziran 2024 Cuma

AfD'li kaymakamın eski partneri Nazi çıktı

Almanya’nın Thüringen eyaletinin Sonneberg İlçesi Kaymakamı Robert Sesselmann’ın hayat arkadaşının eski bir NPD üyesi olduğu ortaya çıktı.

Sesselmann, partneriyle olan ilişkisini doğrularken, partnerinin 2019'da NPD'den ayrıldığını ve o dönemde kendisini tanımadığını, geçmişi hakkında bilgisi olmadığını iddia etti. Sesselmann, "Heimat veya NPD'nin üyeleriyle iletişim hâlinde değilim" dedi. Thüringen Sol Parti Milletvekili Katharina König-Preuss, daha önce Sesselmann'ın bu bağlantısına dikkat çekmişti.

Sesselmann’ın partnerinin internette yayılan görüntülerinde, gamalı haç bayrağı ve Hitler'in bir resminin önünde poz verdiği, “Thügida” yürüyüşlerine katıldığı ve diğer aşırı sağcılarla birlikte olduğu görülüyor. 

Geçen yaz, Sesselmann AfD'nin Almanya'daki ilk bölge yöneticisi olmuştu. AfD'li bir siyasetçinin belediyenin en üst makamına seçilmesi, endişe yaratmıştı.

Geri Dön 14 Haziran 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN