Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
16 Nisan 2024 Salı

AfD’den Brandenburg’da ırkçı vaatler

Aşırı sağcı AfD, Brandenburg'daki 22 Eylül'de düzenlenecek seçimler öncesi, göçmenleri geri göndermeyi de içeren parti programını oybirliğiyle onayladı.

Almanya'da aşırı sağcı AfD'nin Brandenburg teşkilatı, 22 Eylül'deki seçimler öncesi parti programını onayladı. Jüterbog'da düzenlenen kurultayda, yaklaşık 150 üye tarafından oy birliğiyle kabul edilen programda, daha fazla sınır dışı işlemi, azalan iklim koruması ve Anayasayı Koruma Teşkilatı'nın kaldırılması öngörülüyor.

AfD, "Tersine Göç Programı 2029" adını verdiği büyük bir sınır dışı girişimini 2029 yılına kadar başlatmayı planlıyor. Bu program kapsamında, ülkeye yasa dışı yollarla giren, hoşgörüyle karşılanan ve ülkeden ayrılmak zorunda kalan kişilerin durumu yeniden gözden geçirilecek.

Parti programında; yenilenebilir enerjilerin yayılmasını yavaşlatması, kömür ve doğalgaz santrallerinin çalışmaya devam etmesi ve ormanlardaki rüzgar türbinlerinin kaldırılması gibi adımlar var.

Potsdam'daki aşırı sağcı toplantının teşhir olmasının ardından açıklama yapan AfD'li Federal Meclis Milletvekili Rene Springer, "Yabancıları ülkelerine geri göndereceğiz. Hem de milyonlarcasını. Bu, gizli bir plan değil, verdiğimiz bir sözdür" demişti. AfD Federal Meclis Grup Yardımcısı Sebastian Münzenmaier ise, "Çözüm 'tersine göç'tür, hem de milyonların tersine göçü" şeklinde konuşmuştu.

Geri Dön 16 Nisan 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN