Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
14 Ağustos 2023 Pazartesi

AfD ve Yeşiller'de yükseliş bekleniyor

Bavyera'da aşırı sağcı AfD ile Yeşiller'in oylarını yükseltmesi bekleniyor. Yeşiller, toplumun ihtiyaçlarına cevap vermemekle ve söylemlerinin AfD'yi güçlendirmesiyle eleştiriliyor.

Bavyera’daki Hür Seçmenler Parti lideri Hubert Aiwanger Bild am Sonntag’a yaptığı açıklamada Yeşiller ve AfD’nin söylemleri ile birbirlerini güçlendirdiğini söyledi.

Aiwanger açıklamasında AfD’yı durdumanın Yeşillerin söylemlerinin frenlenmesi ile mümkün olacağını söyledi. Hür Seçmenler lideri bu iki partinin söylemlerinin birbirlerini etkilediğinin altını çizdi.

Aiwanger aynı zamanda Yeşilleri toplumun ihtiyaçlarına cevap vermemek ile suçladı. Özellikle Yeşiller Partili Ekono Bakanı Robert Habeck’i ısıtma yasasını en baştan tartışmadığı ve iptal etmediği için eleştirdi.

Bavyera’da 2018 yılından beri CSU ve Hür Seçmenler Partisi yönetimde birlikte yer alıyor. Aiwanger federal hükûmette de CSU/CDU, FDP ve Hür Seçmenler Partisi’nin birlikte çalışabileceği görüşünde.

Geri Dön 14 Ağustos 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN