Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da gençlere 20 bin € destek önerisi - 3 Ekim 2023 Oktan Erdikmen
Gurbetçi müzisyenin engel tanımayan yolculuğu: Uğur Sofu'nun hikayesi
Pazar Sendromu 2. Bölüm - Oktan Erdikmen & Cemile Karaboğa Yıldırım
29 Temmuz 2023 Cumartesi

AfD: İktidara talibiz

Almanya'da aşırı sağcı Almanya için Alternatif (AfD) partisi, Magdeburg'da düzenlenen kongrede 'iktidara hazır olduklarını' vurguladı. 

AfD: İktidara talibiz

AfD Eş Başkanı Tino Chrupalla, "İktidara talibiz. Biz hükümette sorumluluk almaya hazırız. Biz 10 yaşındayız, ama küçük değiliz. Biz artık yetişkin olduk" şeklinde konuştu.

Chrupalla, konuşmasında Hristiyan Demokrat Birlik Partisi (CDU) Genel Başkanı Friedrich Merz'in geçtiğimiz hafta tartışma yaratan "CDU, 'öz' Almanya için Alternatif'tir" sözlerine de atıfta bulundu. "Orijinal, Almanya için Alternatif biziz" dedi.

AfD'nin kongresinde partinin iktidara yönelik kararlılık ve iddialı duruşu ön plana çıktı. Tino Chrupalla'nın liderliğindeki parti, Alman siyaset sahnesinde giderek daha etkin bir rol oynamaya çalışıyor.

Geri Dön 29 Temmuz 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN