Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
21 Haziran 2023 Çarşamba

AfD: Almanya AB’den çıkmalı

Aşırı sağcı AfD, 2024 yılında gerçekleşecek Avrupa Parlamentosu seçimlerinde, Avrupa Birliği’nin dağılmasını önermeye hazırlanıyor.

AfD’nin başkanları Alice Weidel ve Tino Chrupalla Almanya’nın Avrupa Birliği’nden çıkması gerektiğine yönelik bir yazılı açıklamada bulundu. ZDF’de yer alan habere göre, başkanlar tarafından hazırlanan metinde, “AB’ye olan sabrımız tükendi. Almanya’nın Avrupa Birliği’nden ayrılmasını, birliğin düzenli bir şekilde dağılmasını hedefliyoruz” ifadeleri yer aldı.

AfD’nin hedefi Avrupa Ekonomik ve Çıkar Birliği

Avrupa Birliği’ni 'başarısız bir proje' olarak nitelendiren parti yönetimi, Avrupa uluslarını temel alan, Avrupa Ekonomik ve Çıkar Birliği kurmak istediklerini bildirdi. Parti ayrıca avroyu kullanımdan kaldırarak, Avrupa devletlerinin ulusal para birimlerine geri dönmesini talep ediyor. 

 

Geri Dön 21 Haziran 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN