Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
28 Aralık 2022 Çarşamba

Adalet Bakanı: En güvenilir bilim insanı ‘salgın bitti’ diyor

Almanya’da ünlü Virolog Prof. Dr. Christian Drosten korona salgınının bittiği kanaatinde. FDP’li Adalet Bakanı Marco Buschmann da “En güvenilir bilim insanı, salgın bitti diyor. Önlemlere artık bir son vermeliyiz” dedi.

Adalet Bakanı: En güvenilir bilim insanı ‘salgın bitti’ diyor

Berlin Charité Hastanesi Viroloji Bölümü Başkanı Prof. Dr. Christian Drosten, Almanya’da korona salgınının bittiğini düşünüyor. Ancak başta SPD’li Sağlık Bakanı Karl Lauterbach olmak üzere birçok uzman önlemlerin kaldırılmasına karşı. Adalet Bakanı Buschmann ‘önemlere son vermeliyiz’ dese de Sağlık Bakanı Lauterbach hastanelerin dolu olduğuna işaret ederek “Kış henüz bitmedi” yorumunda bulundu.

Alman Yoğun Bakım ve Acil Tıp Derneği Başkanı Christian Karagiannidis ise bu kıştan sonra pandeminin bitmiş olacağını söyledi. 

Dorsten da bu kıştan sonra nüfusun koronaya karşı yüksek bağışıklığının olacağını ve yaz aylarında neredeyse hiç vaka görülmeyeceğini savunuyor.

Geri Dön 28 Aralık 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN