Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
20 Mart 2023 Pazartesi

Adalet Bakanı: Cezai sorumluluk yaşı düşürülmemeli

Adalet Bakanı Marco Buschmann, Almanya'da yeniden gündeme gelen cezai sorumluluk yaşının düşürülmesi talebine olumsuz karşılık verdi.

Adalet Bakanı: Cezai sorumluluk yaşı düşürülmemeli

Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinde 12 yaşında bir kız çocuğunun 12 ve 13 yaşındaki akranları tarafından bıçaklanarak öldürülmesi ardından cezai sorumluluk yaşının düşürülmesi tartışılıyor. Adalet Bakanı Marco Buschmann ise buna tamamen karşı. 

Adalet Bakanı cezai sorumluluk yaşı olan 14’ün düşürülmesine yönelik tartışmaya dair Bild am Sonntag'a verdiği demeçte hiçbir suçun cezasız kalmaması gerektiğini ancak konunun oldukça hassas olduğunu söyledi. Bushman psikiyatri hastanelerine dikkat çekerek, ‘’Bilimsel bulgular çocukların ergenlerden ya da yetişkinlerden farklı bir tedaviye ihtiyaç duyduğunu gösteriyor’’ dedi. 

Geri Dön 20 Mart 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN