Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Temmuz 2023 Salı

‘3 ay zorunlu hizmet’ önerisi hazırlığı

SPD, zorunlu sosyal hizmetin 3 ay olması için hazırlıklara başladı. Sosyal demokratlar konuyu tatilin ardından Federal Meclis’te yeniden gündeme getirecek.

Toplumsal ve sosyal değerlerdeki erozyonun, sokakta, sosyal medyada, açık havuzlarda ve AfD’li trollerin nefret söylemlerinde gözlemlenebileceğini söyleyen SPD Meclis Grubu Başkan Yardımcısı Dirk Wiese, Düsseldorf Rheinische Post gazetesine verdiği demeçte, “Zorunlu hizmet 3 ay ile sınırlandırılabilir, bir yıl olması şart değil” ifadelerini kullandı.

SPD’li siyasetçi, Almanya Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier’ın da geçtiğimiz yıl benzer bir öneride bulunduğunu hatırlatarak, konunun açıkça tartışılması gerektiğini savundu.

Geri Dön 25 Temmuz 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN