Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
23 Mart 2023 Perşembe

200 avroluk yardım öğrenciler için hüsran oldu

Almanya'da 200 avroluk enerji yardımı için başvuru yapmak isteyen öğrenciler aksaklıklar nedeniyle siteye ulaşamayınca isyan etti.

Üniversite öğrencileri, 200 avroluk enerji yardımlarında hüsrana uğradı. 200 avroluk enerji yardımları için aylar süren bekleyiş geçtiğimiz hafta, 15 Mart’ta sona ermiş, başvurular yapılmaya başlamıştı. Yığılma nedeniyle, sistemde ilk gün aksaklıklar yaşanmış, Eğitim Bakanlığı yaptığı açıklamada sorunun çözüldüğünü dile getirmişti. 

Öğrenciler isyanda

Ancak birçok öğrenci, defalarca başvurmalarına rağmen sonuç alamadıklarını dile getiriyor. Online platformda 750 binden fazla öğrencinin yardımlara başvuru yaptığı yazıyor. Ancak öğrenciler, “Başvuru yapabilmemiz için yazılımcı mı olmamız gerekiyor?“ sorusunu soruyor.

Geri Dön 23 Mart 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN