Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
03 Şubat 2024 Cumartesi

1,6 milyon kişi AfD’li başkana karşı imza verdi

Aşırı sağcı AfD'nin önde gelen isimlerinden Björn Höcke'ye yönelik başlatılan "Höcke'yi Durdurun" kampanyasında şu ana dek 1,67 milyon imza toplandı.

Berlin Yeşiller Partisi Meclis Grubu Başkanı Britta Haßelmann'a teslim edilen imzalarla, federal hükûmete ve Federal Meclis'e Höcke'nin Anayasanın 18'inci maddesi uyarınca temel haklarının elinden alınması talep ediliyor.

Kampanya, Almanya'daki en büyük çevrimiçi imza kampanyalarından biri olarak kayda geçti. Eyalet parlamento seçimlerinin yaklaştığı Thüringen'de, Höcke'nin temel haklarının elinden alınması durumunda, oy kullanma hakkının yanı sıra seçimlere aday olma hakkını da kaybedebileceği vurgulanıyor. Thüringen eyaleti 1 Eylül'de parlamento seçimlerine girecek.

Geri Dön 03 Şubat 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN