Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
21 Ağustos 2023 Pazartesi

130 e-scooter ve 60 e-bisiklet alev aldı

Berlin’de bulunan ve artık kullanılmayan eski Tegel Havaalanının arazisine park etmiş 130 e-scooter ve 60 e-bisiklet alev alarak yangına neden oldu.  

Bakım çalışmaları için eski Tegel Havaalanına park edilen e-scooter ve e-bisikletler geçtiğimiz cumartesi günü alev aldı. Olay gerçekleştiğinde araçlar çitlerle çevrili bir alana park edilmişti ve aküleri sökülmüştü. 

Berlin İtfaiyesi sözcüsü, istasyonlarının 100 metre uzaklıkta olduğunu ve yangını koku nedeniyle kendilerinin fark ettiklerini söyledi. Müdahalenin ardından yangın hızla kontrol altına alındı ve çevreye sıçraması engellendi. 

Yangın nedeniyle can kaybı ya da yaralanma yaşanmadı. Yangının neden çıktığı henüz bilinmiyor. 

Geri Dön 21 Ağustos 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN