Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
15 Nisan 2024 Pazartesi

100 kişi birbirine girdi, polis zor ayırdı

Bavyera'nın Fürth belediye binasında, yaklaşık 100 kişilik grup birbirine girdi. Polis, kavgayı güçlüklü ayırabildi.

Bavyera'nın Fürth belediye binasında meydana gelen olayda, iki grup arasında çıkan kavgayı önlemek için yoğun polis gücü gönderildi. Polis, kavga eden grubun yaklaşık 100 kişiden oluştuğunu belirtti ve olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Cuma günü, Orta Frankonya destek polis birimi, belediye binası önünde iki büyük grup arasında yaşanan anlaşmazlık nedeniyle Fürth'e konuşlandırıldı. Görgü tanıklarına göre, akşam saatlerinde büyük bir kalabalık arasında çatışma yaşandı.

Bir polis sözcüsü, olay yerine ulaştıklarında yaklaşık 100 kişilik bir grup olduğunu ve bunlardan yaklaşık 20 kişinin aşırı saldırganlık gösterdiğini belirtti. Bir saldırgan polise saldırınca, polisler tarafından tutuklandı ve iki polis memuru hafifçe yaralandı.

Polis sözcüsü, durumun ancak ek güçlerin yardımıyla kontrol altına alınabildiğini belirtti. Önceden elde edilen bilgilere göre, kavga öncesi 24 yaşındaki bir genç ile diğer grup arasında fiziksel bir mücadele yaşandı.

24 yaşındaki adam geçici olarak tutuklandı ve polis merkezine götürüldü. Savcılık tarafından istenen kan örneğinde, gençte yasal sınırların üzerinde alkol tespit edildi. Operasyon sırasında Königstraße'nin kısmen kapatılması gerekti.

Fürth polisi, olayı soruşturmaya devam ediyor.

Geri Dön 15 Nisan 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN